Nástupy na koleje

1. Rezervujte si den a hodinu nástupu na kolej – vyhněte se dlouhému čekání a frontám před ubytovací kanceláří. Studenti s rezervací mají vždy přednost, takže studenti bez rezervace můžou strávit ve frontě i celý den. Rezervujte si přesný čas nástupu na kolej zde.


2. Zaplaťte kolejné on-line v systému REHOS nebo převodem na bankovní účet (tím urychlíte celý proces nástupu). Informace jak uhradit kolejné najdete zde.


3. Co s sebou?


- osobní doklad - občanský průkaz (pas, vízum nebo kartičku dlouhodobého pobytu pro cizince)

- potvrzení o studiu nebo potvrzení o přijetí na VŠ (je možné dodatečně dodat do konce září)

- 1x foto průkazové velikosti

- hotovost nebo dostatek financí na platební kartě na úhradu kolejného za měsíc září a říjen (upřednostňujeme platbu on-line předem, pro urychlení procesu nástupu)

- průkazku studenta (většinou ISIC) – slouží např. pro otevírání vstupních dveří


Pokud v termínu vyhrazeném pro nástupy na kolej tj. do 30. 9. 2020, na kolej nenastoupíte, dojde ke zrušení rezervace a propadnutí dlouhodobé zálohy. V oprávněných případech, je možné domluvit náhradní termín nástupu na kolej s ubytovací kanceláří dané koleje.


Jestli jste byl/a ubytován v koleji na letním ubytování (tj. bydlíte na koleji i přes letní prázdniny), termín nástupu na kolej se liší. Do 11. 9. 2020 navštivte svou ubytovací kancelář pro podpis nové smlouvy. Nerezervujte si proto nástup v systému REHOS


V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů nás neváhejte kontaktovat mailem. Kontakty na ubytovací kancelář Vaší koleje naleznete na zde.

Jestliže o ubytování na koleji již nemáte zájem, kontaktujte ubytovací kancelář dané koleje se žádostí o storno rezervace lůžka. Uvolníte tím lůžko dalšímu uchazeči o ubytování.


Vzhledem k současné situaci Vás chceme požádat, abyste byli ohleduplní k ostatním. Dodržujte bezpečnou vzdálenost, dezinfikujte si ruce a při koncentraci více osob ve vnitřních prostorách zvažte nošení roušky. Děkujeme za ohleduplnost a pochopení.Poslední změna: 4. prosinec 2023 12:20 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakt

Univerzita Karlova

Koleje a menzy


Kolej Hvězda

Zvoníčkova 1927/5, 162 08 Praha 6

Blok č.3, IV. a V.patro

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208Jak k nám