• Zaměstnanci

Zaměstnanci

Aktuální informace k testování zaměstnanců KaM UKNa základě mimořádného opatření Vlády ČR nebudou od 17. března 2021 vpuštěni na svá pracoviště zaměstnanci bez předložení potvrzení o provedeném testu na přítomnost SARS-CoV-2 s negativním výsledkem. Z tohoto důvodu Univerzita Karlova zahajuje rozsáhlé testování svých zaměstnanců. Zaměstnanci, jejichž osobní přítomnost na pracovišti je vyžadována, budou mít možnost nechat se jednou za sedm dní otestovat prostřednictvím univerzitních odběrových míst.Výjimkou jsou osoby, které v posledních 90 dnech onemocnění COVID-19 prodělaly a osoby, které byly proti onemocnění očkovány. Tyto dva důvody bude možné prokázat vyplněným čestným prohlášením.


Čestné prohlášení o prodělání onemocnění

Čestné prohlášení o očkování


Pro zaměstnance Kolejí a menz je každou středu k dispozici mobilní centrum na ardese: Zvoníčkova 5, kolej Hvězda, Praha 6


Rezervační systém


Na stránkách rezervačního systému je možnost zvolit si konkrétní termín odběru. Prosíme, aby se zaměstnanci na testování rezervovali, značně tím urychlíme proces.

Odkaz na rezervační systém naleznete zde

Zároveň prosíme o pochopení, neboť mobilní týmy nemají kapacitu důsledně jet přesně podle rezervačního systému. Prosíme vás proto o součinnost, abyste se při čekání na test řadili podle vašeho rezervovaného času a dodržovali zásady 3R.  Rezervace neslouží ke garantování přesného času odběru, ale usnadňuje administrativu a urychluje testování. Prosím počítejte, že i s rezervací vám může test zabrat dohromady 30 minut.


Potvrzení pro zaměstnance, kteří se na testování registrovali skrz rezervační systém: ke stažení zde.


Testování bez předchozí rezervace je samozřejmě také možné.

Pokud se zaměstnanec nechává otestovat bez předchozí registrace, potvrzení je třeba doplnit o další údaje: ke stažení zde
Poslední změna: 12. duben 2021 10:55 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Koleje a menzy


Kolej Hvězda

Zvoníčkova 1927/5, 162 08 Praha 6

Blok č.3, IV. a V.patro

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208Jak k nám