Informace

Pravidla, platná od 10.11.2014

V menzách UK v Praze a Hradci Králové je zavedený objednávkový i bezobjednávkový režim. Tato jídla musí být ve stanovené lhůtě objednána předem; obědy lze objednávat do 16:00 hod. předchozího pracovního dne. Zrušit objednávku lze do 16:00 hod. předcházejícího dne, kdy se takto objednané jídlo má vydat. Objednávat lze na dobu, kdy je schválený jídelníček, nejčastěji jeden až dva týdny, objednané, ale nevyzvednuté jídlo propadne a na účtu se odečte stejně, jako vyzvednuté jídlo; systém umožňuje v případě nepřítomnosti strávníka telefonicky zrušit objednávku, nebo naopak objednat jídlo, pokud nemá možnost tak učinit po https://kamweb.ruk.cuni.cz/webkredit. Je výhradně v kompetenci vedení stravovacího provozu, jestli tuto službu umožní či nikoliv; pokud zjistíte, že si nemůžete vyzvednout jídlo a objednávání bylo ukončeno, můžete jídlo nabídnout v Burze jídel. Lze tak učinit na kterémkoliv objednacím místě a to nejpozději 5 min. před ukončením výdeje daného jídla. Pokud si někdo jídlo z Burzy vyzvedne, zaplatí za něj on a Vám tak nepropadne objednávka.


Od 1.10.2019 dochází ke změně v systému objednávání jídel na menze Šafránkův pavilon v Plzni. Jídla na menze Šafránkův pavilon, výdejně Lidické a bufetu LF Plzeň budou nově pouze na objednávku.

Jídlo na následující pracovní den je nutné objednat nejdéle do 8:30 hodin v předchozí pracovní den.


Návod na objednávání jídel naleznete zde: Návod na objednávání webkredit.


Pro internetové objednávání musí mít strávník založen podúčet s dostatečným finančním zůstatkem a vygenerované heslo pro přístup. Generování hesla se provádí po předložení karty Isic v místech, kde jsou přijímány platby na podúčet (pokladny menz).


Poslední změna: 17. únor 2020 09:48 
print
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Koleje a menzy


Kolej Hvězda

Zvoníčkova 1927/5, 162 08 Praha 6

Blok č.3, IV. a V.patro

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208Jak k nám