Způsoby placení

  • Studentské a zaměstnanecké účty pro stravování v menzách UK jsou zálohového typu. Studenti a zaměstnanci vkládají na účty finanční prostředky, ze kterých se poté postupně hradí stravovací služby, případně provádí úhrada nákupu doplňkového sortimentu v bufetech. Vklady se provádí hotovostně i bezhotovostně.

  • Hotovostní a bezhotovostní vklady se přijímají v hlavní pokladně menzy. Dle provozních možností a mimo provozní dobu této pokladny lze vklady provádět také v bufetech, v pokladnách menz, na vrátnících a v recepcích kolejí UK. Vklady finančních prostředků na účty studentů probíhají po předložení identifikační karty studenta UK, minimální hotovostní vklad je 200,- Kč.

  • Ostatní zákazníci se mohou stravovat dvěma způsoby: prostřednictvím karet, které obdrží v kancelářích stravovacího provozu, získají tím možnost využití objednávkového systému, nebo platbou v hotovosti a platební kartou.

  Žádáme zaměstnance a studenty UK tímto, abyste si tyto karty zajistili v dostatečném předstihu. Karty vydává Informačně poradenské centrum UK v Praze v Celetné ul., dále na PF UK a MFF UK a v pobočkách IPC v Plzni a v Hradci Králové. Bližší informace o výdejních místech jsou zveřejněny na www.cuni.cz v odkazu Informačně poradenského centra.


  Poslední změna: 1. prosinec 2023 10:10 
  print
  Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
  Sdílet na:  
  Váš názor
  Kontakt

  Univerzita Karlova

  Koleje a menzy


  Kolej Hvězda

  Zvoníčkova 1927/5, 162 08 Praha 6

  Blok č.3, IV. a V.patro

  Česká republika


  Identifikátor datové schránky: piyj9b4

  IČO: 00216208 

  DIČ: CZ00216208  Jak k nám